Start

ZACHEŁMIE jest uroczą osadą położoną w sercu Karkonoszy pomiędzy Karpaczem i Szklarską Porębą. Jest dobrą bazą wypadową dla miłośników wędrówek po górach, ponieważ w pobliżu krzyżuje się wiele szlaków turystycznych, które zaprowadzą cię na grań Karkonoszy, Zamek Chojnik, Wodospad Podgórnej, czy do Kaplicy św. Anny.

Nasza agroturystyka znajduje się w czterohektarowym gospodarstwie, na uboczu wsi Zachełmie, 570 metrów n.p.m. Jest doskonałym miejscem, aby odpocząć od zgiełku dzisiejszego świata. Z okien pokoi rozpościera się widok na pasmo Karkonoszy i Śnieżkę. Krzyżujące się w pobliżu szlaki turystyczne dają możliwość organizowania wielu ciekawych wycieczek pieszych i rowerowych. Nasze Gospodarstwo jest idealnym miejscem do wypoczynku dla rodzin lubiących ciszę, spokój, spacery po lesie i górach, czy też zwiedzanie znajdujących się w pobliżu licznych atrakcji turystycznych. Położone jest na rozległym terenie, daleko od ruchliwych dróg, w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu.

Po sąsiedzku jest stadnina koni dla miłośników jazdy w siodle i możliwość zorganizowania warsztatów malarskich.

Dla gości mamy wydzielone 3 pokoje 2 osobowe z łazienką i zadaszonym balkonem dla 4 do 6 osób z możliwością dostawki, oraz 2 pokoje 3 osobowe z balkonami, TV i dostępem do internetu.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią spokojną, rodzinną atmosferę na wsi.

możliwość domowych posiłków

zwierzęta domowe mile widziane

możliwość spędzenia rodzinnych świąt

wieczory w salonie przy kominku

wypoczynek w dużym ogrodzie z pięknym widokiem na Karkonosze i Śnieżkę

możliwość skosztowania owoców z przydomowego sadu

miejsce na ognisko i grill

latem i jesienią grzybobranie

w pobliżu stadnina koni dla miłośników jazdy w siodle

instruktor jazdy konnej na miejscu

po sąsiedzku warsztaty malarskie

narciarskie trasy biegowe i skiturowe